Tesco půjčka zárukou jistoty

Nadnárodní obchodní řetězec obchodních domů Tesco započal v nedávné době také poskytovat osobní úvěry svým klientům. A klient je v tomto směru každý, kdo do prodejny Tesco vstoupí ať už fyzicky, tak na internetových stránkách a zažádá o některý z nabízených produktů.

Pokud se rozhodnete zřídit si Tesco půjčku, máte tu výhodu, že se nejedná o žádnou podvodnou firmu. Tesco jako světový obchodní řetězec působí mnoho let i na českém trhu a rozhodně nemá v zájmu poskytovat podvodné produkty. Tím samozřejmě není vyloučeno, že se jedná o dobré služby, ale pokud zákazník potřebuje přišit jistou finanční situaci, je mu Tesco půjčka plně v dispozici.

Hotovostní Tesco půjčka

Tesco poskytuje několik základních finančních produktů, z nichž jednou z těch hlavních je samozřejmě hotovostní Tesco půjčka. Bez ručitele a na cokoli je vám obchodní řetězec schopen půjčit finanční částku až do výše půl milionu korun českých.

Přečtěte si:  Kdy nám pomůže půjčka 2000 Kč?

Forma sjednání

Tesco půjčku si lze sjednat jak při běžných nákupech, přímo na prodejně obchodních řetězců Tesco, kde je vždy přesně označený stánek, kde se finanční produkty Tesco nabízí, anebo pak z pohodlí domova, přímo přes internet.

Jednoduchý formulář

Jestliže se pro Tesco půjčku rozhodnete, je na vás, jakou formu zřízení si vyberete. Volba internetu může být výhodná v tom, že názorně vidíte, kolik si půjčujete, jakou částku u Tesco půjčky budete splácet a na jakou dobu Tesco půjčku nastavíte. Pak už jen stačí potřebná data zadat a v následující době vás bude někdo z pracovníků kontaktovat a Tesco půjčku kompletně dořeší.

Přečtěte si:  Potřebujete rychlé půjčky bez dokládání příjmu?

Je Tesko půjčka dobrá?

I když se zprvu může zdát výhodnou, v porovnání s jinými produkty konkurenčních společností není úplně jasnou a nejlepší volbou. Klientům však může být poskytnut bonus a to v podobě bodů na jejich Clubcard, díky kterým získají poukázku na nákup libovolného zboží a další výhody. Jste-li pravidelným zákazníkem Tesca a potřebujete finanční částku jako úvěr, je vhodné o Tesco půjčce popřemýšlet.

Tesco půjčka zárukou jistoty
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.