Srovnání poskytovatelů půjček – březen 2016

Na českém trhu se to hemží různými poskytovateli nebankovních půjček a úvěrů. Jsou mezi nimi jak malé, začínající a neznámé společnosti, tak velice slavné a pro veřejnost obecně známé firmy, které sdružují obrovské množství klientů. Která nebankovní půjčka a úvěr je však ta nejlepší, není zcela úplně známo.

Dnes vám nabízíme srovnání poskytovatelů půjček dle aktuální informací.

Cetelem

Nebankovní půjčky a úvěry od Cetelemu jsou velice propagovány, ale obecně o ně není až tak ohromný zájem, jak by se od tak velké společnosti, poskytující nebankovní půjčky a úvěry, čekalo. Je to zejména tím, že je vyžadováno dokládání příjmu, což ne každý může nebo chce. Příjemné, oproti konkurenci má však navrch u RPSN, která je obstojná – od sedmi do necelých jednadvaceti procent.

Přečtěte si:  Vybrat ten nejlepší úvěr vám pomohou internetové srovnávače

Cofidis

Sympatické logo tvaru slunce je tím snad nejvíce pozitivním u této společnosti, která nebankovní půjčky a úvěry poskytuje. Úroky na vyšší hranici, při žádosti o nebankovní půjčku či úvěr je žadateli poskytnuta maximální částka devadesát tisíc a to až za určitých podmínek.

Společnost nějak zvlášť neurazí, ale bohužel ani nenadchne. Navíc v nedávné době si poněkud pošpinila jméno právě online sjednáváním půjček, kdy jednoduchost online žádosti o nebankovní půjčku a úvěr využívají i podvodníci.

Homecredit

Podobnou negativní reklamu, jako Cofidis si vysloužila i společnost Homecredit, která je sice známá svými spotřebními úvěry, ale díky právě reportáži o jednoduchém vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku a úvěr, pak společnost je seznámena s faktem, že i Homecredit poskytuje finanční půjčky.

Přečtěte si:  Potřebujete rychlé půjčky bez dokládání příjmu?

Bohužel díky dostupnosti pak na základě kradených dokladů si jednoduchým způsobem zřídí nebankovní půjčku a úvěr i zloděj.

Provident

Od těchto, výše uvedených praktik se distancuje původem anglická společnost Provident, která první nebankovní půjčku a úvěr od nového klienta nikdy neposkytne formou online. Sice RPSN je dost vysoké, ale nutno sdělit, že u této společnosti nestihnou žadatele o nebankovní půjčku a úvěr žádné skryté poplatky a sankce, což je oproti konkurenci obrovské plus.


Srovnání poskytovatelů půjček
stux / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.