Rychlé půjčky online

Rychlé půjčky online je nový druh nebankovních úvěrů, jejichž největšími benefity jsou rychlost, dostupnost, jednoduchost a pohodlnost vyřízení úvěru. Půjčit si můžete již od 30 Kč a to jen na občanský průkaz, přičemž při menších částkách jde o krátkodobé úvěry pouze do 30 dnů. Pokud si chcete půjčit více, budete muset déle čekat a zřejmě dokladovat i příjem, ale získáte delší splatnost úvěru jakož i lepší a výhodnější úrok. Je jen na Vás, co si vyberete.

Při menších úvěrech je možné si půjčit přes internet obvykle od pár desítek Eur až do 300 či 400 Kč. Jde o úvěry krátkodobé na 30 až 60 dnů, přičemž jsou to vždy bezúčelové typy půjček, což znamená, že je můžete použít libovolně. Pokud si půjčíte takto, postačí Vám jen vyplnit online žádost, zvolit si výši úvěru, počet splátek, vyplnit osobní údaje a odeslat ji. Do pár hodin je úvěr schválen a můžete již do 24 hodin mít peníze na účtu a použít je libovolně.

Přečtěte si:  Výhodná půjčka pro podnikatele

Rychlé půjčky online přes internet

Rychlé půjčky online přes internet na větší částky od 500 Kč do několika tisíců se dají vybavit už jen s ručitelem nebo doložením příjmu. Tehdy si můžete obvykle i vybrat jaký typ úvěru chcete, čili bezúčelové nebo účelový, například na auto nebo rekonstrukci domu. V tomto případě se dá požádat io 10.000 Eur, ale vyřízení trvá o něco déle, protože je třeba i zaslat nebankovní společnosti potvrzení o příjmu a jeho výši, avšak získáte lepší podmínky.

Přečtěte si:  Půjčka 5000 Kč je i pro problémové klienty

V tomto případě již rychlé půjčky online vyřídíte se splatností i na několik let, což je ale důležitější je lepší úrok již od 14 %, který je výhodnější než u krátkodobých úvěrech přes internet. Pozitivem je ale stále fakt, že již do několika dnů můžete mít peníze na účtu, tedy stále jde o poměrně rychlé vyřízení. Tento způsob se dá použít při stále více nebankovních úvěrech, protože je velmi pohodlný a jednoduchý a díky tomu populární při půjčování si.

Rychlé půjčky online přes internet
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.