Půjčovat si bez registrů je možné. Dejte si ale pozor

Půjčovat si bez stohů papírů, vyřizovat nekonečné formuláře a telefonáty? Ano, i to je v dnešní době dost dobře možné, dokonce se s takovým standardem potkáte takřka všude, kde se půjčuje nebankovní cestou. Takzvané půjčky bez registru si našly oblibu napříč společenským spektrem v naší zemi a nedá se říct, že by zájem nějak polevoval – je to spíše přesně naopak. Co takhle pár zajímavých tipů na půjčku?

Jedním z nich může být třeba Hyper půjčka. Až 250 tisíc korun, bez zástavy, bez skrytých poplatků a bez nutnosti dlouhého jednání, které jde kupředu jen velmi pomalu. Žádný ručitel, žádná hmotná zástava, možnost rozložit splátkový kalendář až na sedm dlouhých let. Bez překvapení a nečekaných podmínek, všechny zásadní totiž budete moci ověřit předem.

Možností pro mnohé je třeba i Smart půjčka

Smart půjčka nabízí zajímavé podmínky, pojďme si je trochu zrekapitulovat.

  • Až 70 tisíc korun na dobu 13 nebo 16 měsíců, minimum pro úvěr je pět tisíc.
  • Můžete mít i záznam v registru dlužníků, peníze dostanete na ruku v hotovosti od kurýra společnosti.
  • Půjčit si může každý, bez ohledu na výši příjmu nebo společenský status, peníze jsou připraveny i pro penzisty nebo matky na mateřské, na něž se jinde příliš nedostane.
  • V případě nižší bonity můžete mít spolužadatele, který pomůže dopomoci ke splnění základních podmínek půjčky.
Přečtěte si:  Půjčky bez registru - řešení vašich problémů

Nebojte se požádat, vyřízeno bude skutečně bleskově. Nevadí, pokud máte náhodou záznam v registru dlužníků, to se přeci může stát prakticky každému a vlastně stačí jen nezaplacená menší složenka s datem krátce po splatnosti. Zaměstnanci, podnikatelé, ale i důchodci, dostane se prostě na všechny. Samozřejmě však není Smart půjčka to jediné na našem trhu, pojďme si dát třetí tip, kde si výhodně půjčit peníze…

Přečtěte si:  Online půjčky od soukromých osob

Je tu ještě Cofidis půjčka

Další variantou v řadě je například Cofidis půjčka. V Evropě více než třicetiletá tradice této obchodní značky, to jistě hovoří za vše. Půjčit si lze až půl milionu korun na sedm let, minimum pro půjčku je pak 40 tisíc korun na období jednoho roku. Pojištění schopnosti splácet samozřejmostí, poplatky navíc tu vůbec nečekejte. Sjednání je přímo bleskové, ačkoliv jde o poměrně velkou sumu, dočkáte se vyřízení žádosti a předání finanční hotovosti zpravidla do dvou pracovních dnů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.