Potřebujete rychlé půjčky bez dokládání příjmu?

Rychlé půjčky bez dokládání příjmu patří mezi nebankovní půjčky, které poskytují zejména specializované nebankovní společnosti na krátkodobé mini úvěry. Všechny tyto půjčky jsou určeny pro jakýkoliv účel, protože jsou bezúčelové a jejich velkou výhodou je i to, že je dokáže klient získat ve velmi krátkém čase, přičemž schválené mohou být již za několik hodin. Kromě toho zařazujeme mezi rychlé půjčky i účelové úvěry, které se používají na nákup na splátky.

Mezi zajímavé a moderní rychlé půjčky bez dokládání příjmu patří například online úvěry, které můžete získat pouze na občanský průkaz. Stačí na internetové stránce vyplnit formulář, zvolit si výši půjčky a dobu splatnosti a elektronicky žádost odeslat. Do pár hodin bývá úvěr schválen, přičemž jde o bez účelovou půjčku od 1000 do 10000 Kč, kterou klient dostane většinou do jednoho dne na svůj bankovní účet a splatnost je od 30 dnů do 3 měsíců.

SMS půjčky jsou také dostupné i pro lidi, aniž by museli dokladovat svůj příjem

Rychlé půjčky bez dokládání příjmu – kolik si můžu půjčit?

Co se týče parametrů, jde o menší úvěry od 500 Kč do 5000 Kč, které získáte požádáním o úvěr přes SMS zprávu. Ta se odesílá ve speciálním tvaru na předem určené číslo nebankovní společnosti, přičemž vybavení netrvá obvykle déle než hodinu či dvě a peníze Vám přijdou na účet nebo domů přes kurýra. Zde bývá splatnost o něco kratší a od 15 do 30 dnů, jde také o bezúčelové úvěry.

Přečtěte si:  SMS půjčka ihned ideální pro každého a v každé situaci

Samozřejmě, rychlé půjčky bez dokládání příjmu se dají vybavit i osobně. Stačí zajít do kanceláře místní nebankovní společnosti a požádat jen s občanským průkazem o menší úvěr do 25 000 Kč. Není třeba dokladovat výši příjmu ani účel využití peněz, půjčit si můžete buď krátkodobě do několik měsíců, případě i na delší dobu pár let. Ručí se většinou jen směnkou, pozor ale na vyšší úroky i poplatky.

Přečtěte si:  Rychlé půjčky online
Potřebujete rychlé půjčky bez dokládání příjmu?
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.