Online půjčky pro nezaměstnané

Online půjčky pro nezaměstnané
geralt / Pixabay

Online půjčky pro nezaměstnané poskytují jen nebankovní společnosti a jedná se o mnohé produkty online půjček, u kterých není nutné dokladovat příjem. Jejich vybavení je velmi jednoduché a nenáročné, postačí vám jen občanský průkaz. Kromě toho existují i půjčky běžné pro tuto skupinu lidí, o které můžete požádat online, ale jejich nevybavíte jen takhle, je nutné i osobní jednání. Každopádně jde o pohodlný způsob jak získat finance.

Jelikož nezaměstnaní lidé mají obtížněji podmínky pro získání obvyklé bankovní půjčky, kde se vyžadujete dokladování příjmu, přišli už před nějakým časem nebankovní společnosti s produkty, kde není nutné dokladovat výši vašeho příjmu. Oproti bankám ale při těchto půjčkách musíte počítat s vyššími náklady na úvěr, protože jsou zde vyšší úrokové sazby. Výhodou ale je, že s půjčkami nejsou spojeny žádné poplatky předem ani jiné, vše je již totiž započítané v úroku.

Přečtěte si:  Zaplo.cz půjčka ještě výhodněji

Kde takovéto online půjčky pro nezaměstnané najdete ? Třeba říci, že výlučně půjčkami pro nezaměstnané se zabývá méně nebankovních subjektů, všechny ale mají produkty, u kterých není třeba dokladovat příjem, takže ty jsou určeny k tomuto účelu. Jděte na webové stránky nebankovních společností a najděte si tam formulář na požádání o půjčku online. Ten stačí pak už jen vyplnit, poslat a čekat, že vám nebankovka potvrdí schválení vašeho úvěru.

Většina nebankovních společností podle vašich zadaných základních údajů prověří vaši osobu ve úvěrovém registru. Pokud tam nemáte aktuální špatné záznamy, úvěr pravděpodobně získáte.

Úrokové sazby pro online půjčky pro nezaměstnané se pohybují od 15 do 20 procent, což je cena za dostupnost půjčky bez byrokracie. Většinou si takto můžete půjčit menší částku peněz do 7 000 Kč na krátkou splatnost do 12 měsíců. Tento limit může být po čase zvýšit.

Přečtěte si:  Potřebujete rychlé půjčky bez dokládání příjmu?

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.