Jak poznat výhodné půjčky?

Výhodné půjčky můžete získat u nás zejména v bance, ale zajímavou alternativou mohou být pro určité účely i nebankovní půjčky od nebankovních a splátkových společností. Pokud máte zájem o menší bezúčelové úvěr, jednodušší si ho vybavíte u nebankovní společnosti.

Pokud jdete nakoupit nějaké zboží a chcete ho přeúvěrovat, výhodnou může být i nabídka splátkové společnosti. Co se týče větších úvěrů a úvěrů na delší dobu, tady je nejlépe oslovit s žádostí banky.

Při menších úvěrech do několika stovek je nejrychleji oslovit nebankovní subjekty. Ty nabízejí různé výhodné půjčky, přičemž specializací jsou krátkodobé úvěry do 10 000 Kč, ty se dají získat už i přes internet, SMS nebo telefon a samozřejmě i osobně.

Většinou je třeba úvěry splatit do 30 až 60 dní (stejně tak jako tyto podobné půjčky), čili se hodí na něco menší, samozřejmě, jsou bezúčelové. Co se týče úroků, ty jsou vyšší než v bankách, ale díky krátké doby splatnosti nepřeplatíte až tak.

Přečtěte si:  Kde můžete žádat rychlé půjčky přes internet

Výhodné půjčky na splátky

Pokud již víte, co si chcete koupit, můžete zkusit i nákup na splátky. Takto se dá realizovat koupě zboží již nejen v klasických kamenných prodejnách, ale i přes elektronické obchody, přičemž vybavení je plně online přes Váš počítač z pohodlí domova. Tady už jde o větší úvěry až do 25 000 korun českých, kde je doba splatnosti i několik let, obvykle do 3 let, není třeba již dokladovat příjem. Navíc pokud najdete dobrou akci, nakoupíte i bez navýšení.

Přečtěte si:  Potřebujete rychlé půjčky bez dokládání příjmu?

U úvěrů od 25 000 Kč je třeba již jednoznačně uvažovat o bankovních půjčkách. Pokud si chcete koupit auto nebo investovat do bydlení například do 500 000 Kč, výhodné půjčky jsou zde formou spotřebitelských úvěrů se splatností až do 8 let a úrokem kolem 12 %.

U úvěrů na delší dobu je možné si vzít hypotéku se založením nemovitosti, kde je úrok poloviční. Na vybavení úvěrů z banky ale třeba potvrzení o příjmu i pozitivní finanční situace.

Výhodné půjčky online
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.